Problem z tworzeniem załączników email w module do ich dodawania

 Mam problem z modułem Załączniki do wiadomości e-mail. Moduł nie dodawał załącznika mimo, że był zapisany, a teraz po zaktualizowaniu nie mogę stworzyć w ogóle reguły dodawania załącznika bo mam taki błąd: INSERT INTO `pr_mailfile` (`id_mailfile`, `id_shop`, `id_lang`, `id_cms`, `mailfile_name`, `order_id_product`, `mailfile_type`, `mailfile_template`, `active`, `date_add`, `date_upd`, `body`, `file_name`) VALUES ('0', '1', '2', '6', 'Regulamin-sklepu-internetowego.pdf', '0', '1', 'order_canceled', '1', '2021-08-11 14:46:36', '2021-08-11 14:46:36', '', 'regulamin.pdf') Nie podam product ID bo nie chcę podać. Moduł kupiłem, żeby dodawał załączniki z regulaminem do potwierdzenia złożonego zamówienia i nie działa. Dzień dobry,
to kwestia aktualizacji, wystarczy go zainstalować ponownie.
nowa wersja przyniosła kilka usprawnień oraz nową funkcję, która pozwala wysyłać załączniki w mailach o zamówieniach gdy dane zamówienie było złożone na jakiś produkt.
odinstalowanie i ponowne zainstalowanie modułu nie spowoduje utraty danych, moduł będzie pamiętał wszystkie wcześniej utworzone załączniki.

zatem remedium to:
1) odinstalowujemy moduł
2) instalujemy go ponownie

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Dodatkowe zgody na kontakt telefoniczny w prestashop

Przekierowania w prestashop a wyłączone lub usunięte produkty

Rabat za newsletter a "stare" konta klientów - wtyczka do prestashop