Podobne produkty z tą samą cechą i z tej samej kategorii

Czy wasz moduł powiązanych produktów umiałby wyświetlić na stronie produktu, inne produkty które mają te same wartości podanych cech.

Konkretnie chodzi mi o coś takiego:

Na stronie produktu jako produkty podobne mają wyświetlać się inne produkty z tej samej kolekcji i z tym samym kamieniem.

Pozdrawiam

Witam,

W kontekście tego o co Pan pyta: 


W module jest opcja, która pozwala wyświetlać produkty: 
- z wybranej kategorii (np. kategoria sztuka)
- posiadające cechę "ceramiczne" (lub zestaw innych cech)Tak wybrane produkty mogą wyświetlać się:
- na stronie produktu, który posiada określone cechy: 


W ten oto sposób, może Pan utworzyć blok "podobnych produktów", który na stronach produktów powiązanych z daną cechą (tu: ceramiczne) może pokazać inne produkty - np. z wybranej kategorii (tu: sztuka) które posiadają cechę "ceramiczne". Odnosząc to do kontekstu podlinkowanego sklepu: Może Pan wyświetlić produktu z cechą "mistyczny topaz" z kategorii "pierościonki" na stronach innych produktów z kategorii "pierścionki", które zawierają cechę "mistyczny topaz". 


W zwiazku z tym - istnieje możliwość osiągnięcia tego o co Pan pyta. 
Oprócz tego w module jest sporo innych funkcjonalności pozwalających sprecyzować jakie produkty i gdzie je pokazać. Te warunki wyświetlania można łączyć ze sobą, dzięki temu można zbudować dość zaawansowane konstrukcje warunków - jednak w kontekście Pana zapytania są to informacje nieistotne. Gdyby zechciał Pan poznać komplet funkcji - mogę je rzecz jasna opisać.

pozdrawiam,
miłosz 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Przekierowania w prestashop a wyłączone lub usunięte produkty

Dodatkowe zgody na kontakt telefoniczny w prestashop

Jak ukryć produkty na listach w sklepie?